Castle Party - D:GEN.23 - 21 czerwca - KatowiceWriten at: 2014-06-07 10:45:44
23 edycja D:GENa będzie wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze - są to nasze czwarte urodziny! Tak, jesteście z nami już od 4 lat. Po drugie - to ostatnia impreza z udziałem BlackLabela.

Jest to też ostatnia edycja w tym sezonie i ostatnia, którą na chwilę obecną w ogóle planujemy zrobić. Być może za kilka miesięcy wrócimy, w innym składzie i z innymi pomysłami - ale to jedynie wizja, nader zresztą optymistyczna.

Dlatego postanowiliśmy potraktować 23 edycję, jako edycję pożegnalną. Z tej okazji przygotowujemy specjalne sety, którymi zabierzemy Was w podróż przez wszystkie te 4 lata. Zaserwujemy Wam kawałki, które od 2010 roku towarzyszyły nam wyjątkowo często, które znacie i lubicie. Przypomnimy numery, przy których zapełniały się parkiety Korby, Gugalandra, Kultowej i Grandy, gdy za konsolami stawała ekipa Degeneration. Przywołamy zespoły ważne tak dla nas, jak i dla Was. Wszystko to dla wielogodzinnej parkietowej zabawy.

Zapraszamy Was w sobotę, 21 czerwca, do katowickiego klubu Poziom3 (ul. 1-go Maja 33). Zaczniemy o 21. Wstęp kosztuje 10 zł.

Dołącz do imprezy na FACEBOOKu oraz last.fm.
------------------------------------------------
[d:gen]

Author: [d:gen]

PM E-mail