Castle Party - Strefa Castle PartyWriten at: 2016-07-06 01:21:34
W zasadzie z racji braku konta na fejsie to mało mnie to dotyczy ale zastanawiam się jaka miałaby być reakcja organizatorów ... chyba jedynie zabronienie używania nazwy "strefa castle party" i wycofanie linka ze strony CP (tej www bo na fejsie odnośnika nie wiedziałem). Pytanie tylko co jeżeli w to miejsce powstanie np. "strefa ludzi bywających na Festiwalu Castle Party" ? ;-) z tymi samymi ludźmi, adminem i modami ... Jeżeli założenie strefy to nie inicjatywa organizatorów ale inicjatywa oddolna (a w tym tonie Krzysztof się wcześniej wypowiadał) to sorry ale organizatorom festiwalu nic do strefy, takie jest moje zdanie, które jako forumowicz mogę wyrazić na tym forum ;-)
Natomiast co do "recenzji" Pana Pawła Bucznego to - używając porównania piłkarskiego (w końcu jeszcze jest EURO 2016) - jakby na oficjalnej stronie reprezentacji pod pozerem pochwalenie gry piłkarzy skrytykować kibiców i w dodatku nie tych na stadionie ale tych przed telewizorem ;-) "Trochę" nie na miejscu wylane żale, bo tak to odbieram z treści późniejszych postów.
Porównania ze strefą brutal assault według mnie tez trochę od czapy bo stylistycznie to festiwal nieco inny niż cp, a co za tym idzie raczej gusta i wypowiedzi fanów bardziej jednorodne (metal to metal niezależnie czy na wokalu będzie Tarja czy Darski ;-) ).
Może pewnym rozwiązaniem byłby utworzenie na fejsie corocznie podgrupy typu "propozycje na CP na rok ..." tyle tylko, że znowu byliby jacyś admini i moderatorzy ;-)
------------------------------------------------
Marko Glauko / ex-vimag/
vimag

Author: vimag

PM E-mail
Writen at: 2016-07-06 08:29:27
nie bardzo romumiem całą tę dyskusję. Jak mnie gdzieś nie chcą to się tam nie pcham.
... wybory admina i moderatorów będziemy organizować?? ... oczywiście wybory wolne, demokratyczne i zgodne z konstytucją, tak?
Jak ktoś ma lepszy pomysł na jakąkolwiek strefę to niech ją sam zorganizuje... drugą, lepszą.
------------------------------------------------
non omnis moriar
dziki7771

Author: dziki7771

PM E-mail
Writen at: 2016-07-06 14:13:23
panowie, dziekuje za racjonalne podsumowanie calej, moim zdaniem zbednej, dyskusji ;)

vlad jesli tak ci super-turbo zalezy na odbanowaniu to podaj sie z imienia i anzwiska poniewaz na liscie banow (przypomnie ze wszystkie sa sluszne :P) nie mam zadnego vlada ;)

i przosze daj sobie siana ze stawianiem ultimatum poniewaz wyglada to hmm... strasznie naiwnie / smiesznie ;)

pozdrowka i czekam na info :)
------------------------------------------------
Best Regards
Marcin 'Dobermann' Pflanz
Dobermann

Author: Dobermann

PM E-mail Www
Writen at: 2016-07-06 17:08:52
A może korzystając z uzdrawiających mocy festiwalu zrobilibyśmy strefowe spotkanie przy browarze i rozładowali niepotrzebnie napiętą atmosferę? Nawet nie trzeba poruszać konkretnie przedmiotu sporu. Samo spojrzenie, że po jego drugiej stronie są tacy fajni ludzie powinno załatwić sprawę a pogadać można nawet o d. Maryni. Warunek, żeby pojawiły się zainteresowane osoby i żeby to nie było w sobotę, bo wtedy jest największy natłok innych eventów okołofestiwalowych :-) Sam nie mam z nikim żadnych konfliktów ale chętnie skojarzyłbym trochę więcej postaci wirtualnych z rzeczywistymi niż kojarzę w tej chwili.

Nie było chyba takiego spotkania, przynajmniej przez ostatnie kilka lat.

To co w piątek, przed koncertami np. na parkingu pod Zamkiem - bo w pobliżu są zwykle stoiska z lepszym browarem? :-)
------------------------------------------------
pozdrowionka
pinkdotR
pinkdotR

Author: pinkdotR

PM E-mail
Writen at: 2016-07-06 18:29:04
pink to jest bardzo dobry pomysl, ostaram sie do jutra zalozyc takie wydarzenie na fb i wrzucic info tu i na strefie co do miejsca to wydaje mi sie ze bezpieczniejszy moze byc rynek ze wzgledu na cien (uwzgledniam ze pogoda na przekomie lipca i sierpnia moze nam dac do wiwatu a slonce i piwko to fatalne polaczenie) :)
------------------------------------------------
Best Regards
Marcin 'Dobermann' Pflanz
Dobermann

Author: Dobermann

PM E-mail Www
Writen at: 2016-07-06 19:33:19
Dober - Rynek jest dobry na wszystko. No i masz rację z cieniem. Zieleń też działa uspokajająco więc sukces musi być!
------------------------------------------------
pozdrowionka
pinkdotR
pinkdotR

Author: pinkdotR

PM E-mail
Writen at: 2016-07-06 19:50:20
Moim postulatem jest odblokowanie WSZYSTKICH osób niesłusznie wykluczonych ze strefy w drugiej połowie lutego i na początku marca 2016 (bynajmniej osoby te nie wrzucały wirusów ani wulgaryzmów na strefę) sprawa była na tyle głośna, że nie wierzę ze nie wiecie o jakie nazwiska chodzi.... w razie wątpliwości skonsultujcie się z panią moderatorką, ona nawet obudzona o 3 w nocy potrafi te nazwiska wyrecytować od początku i od końca... :-)
ze względu że nie byli to żadni spamerzy, a osoby które miały inną wizje grupy, nie uważam za stosowne, żeby osoby te musiały pisać jakieś specjalne prośby o odblokowanie ich kont
------------------------------------------------
Kto zna się na wszystkim, nie zna się na niczym
Vlad TepeS

Author: Vlad TepeS

PM E-mail
Writen at: 2016-07-06 20:13:13
... tylko czekać na petycje o zadośćuczynienie...

ja się na Strefie CP nie udzielam (chociaż zaglądam bo czasem można coś ciekawego wyłowić) bo mi ta forma komunikacji (facebooka mam na myśli) nie do końca odpowiada - dużo krótkich tekstów, mało w tym treści, ale...
... piwa się chętnie napiję.
------------------------------------------------
non omnis moriar
dziki7771

Author: dziki7771

PM E-mail
Writen at: 2016-07-07 10:32:56

Quote - Vlad TepeS:Added: 2016-07-05 16:32:38

Mario czy stwierdzenie pani moderator wyrwałam chwasta po zbanowaniu osoby, jest Twoim zdaniem na miejscu?


hm, jasne, nie jest to określenie ładne, ale postaw się w jej sytuacji, ktoś spamuje, innym to przeszkadza, dostaje ostrzeżenie, nadal robi to samo, moderator wyciąga wniosek, że troll... (..).

p.s. na strefie jest głosowanie o terminie spotkania Strefy CP na festiwalu, póki co jeszcze nie ma wyników, dam znać, Łukasz Wookie prosił, żeby Tobie przekazać - chce spotkania "Łukaszów Darknessu" ;)
------------------------------------------------
Maria

Author: Maria

PM E-mail Www
Writen at: 2016-07-09 16:40:58
W kilku zdaniach podsumuje dotychczasową dyskusję bo znowu padło wiele słów i znów nic z tego nie wynikło.... Podstawowym problemem jest nadal, że moderatorzy grupy nie chcą dostrzec różnicy miedzy trollami i spamerami a osobami które miały inną wizję grupy (opartą bardziej na prezentacji zespołów i muzyki z CP i okolic, przecież to fest muzyczny , a nie ciągłego podniecaniem się wokół basenu i pola namiotowego, które nie wszystkich obchodzą).... W związku ze zbliżającym się festiwalem i w celu zakończenia tego tematu raz na zawsze, złożyłem szereg propozycji w celu zakończenia tego sporu, niestety nie spotkały się one z żadnym gestem dobrej woli z drugiej strony... jedyna konkretna odpowiedź jaką uzyskałem to propozycja, żeby składać indywidualne prośby błagalne, o przywrócenie do strefy, co jest zrozumiałe jeszcze w przypadku do trolli, którzy zarzucali grupę wulgaryzmami, wirusami i spamem, ale nie ma żadnego uzasadnienia w przypadku osób które zostały zbanowane, tylko dlatego, że miały inną wizje grupy.... Pomysł zorganizowania zlotu Strefy w sytuacji gdy sporo osób, które tworzyły wspaniały klimat tej grupy, zostało albo z niej usuniętych, albo przestało się w niej udzielać, odbieram niestety jaką kolejną próbę zamiatania problemu pod dywan.... Z mojej strony to wszystko w temacie, pozostaje mi tylko czekać aż najwspanialszy festiwal na świecie jakim bez wątpienia jest CP, doczeka się grupy fanowskiej na fb z prawdziwego zdarzenia, bo na to zasługuje... niestety jest to w tej chwili jedyna rzecz związana z CP która kuleje...
------------------------------------------------
Kto zna się na wszystkim, nie zna się na niczym
Vlad TepeS

Author: Vlad TepeS

PM E-mail