Castle Party - Halotan Records Sampler 02Writen at: 2011-07-17 02:38:20
Składanka Sampler 02 jest już dostępna. Zapraszamy do słuchania, ściągania lub kupowania. Na krążku znalazła się mocna reprezentacja polskiej sceny Dark Independent - z akcentem położonym na jej elektroniczną część. Wydawnictwo jest urozmaicone a poziom wysoki.

Składankę można przesłuchać online, pobrać za darmo w wysokiej jakości mp3 albo kupić na stronie Halotan Records. Można ją będzie także dostać zupełnie za darmo podczas Castle Party, w uboższej, promocyjnej wersji.Na płycie zamieszczony został się szeroki wachlarz stylów DI - dark electro, oldschoolowy EBM, electro industrial oraz granie gitarowe. Zadbaliśmy o możliwie równe proporcje stylów i takie dobranie utworów, by składanka stanowiła spójną całość.

Tracklista:
01 H.Exe - Astrophobos (v. 2011 feat LaLuneNoire from Reactor7x)
02 Traumatize - My Heart Is Bleeding
03 Reactor7x - Other Side (RSM Remix)
04 RSM - Komunista (Full Version)
05 Human Steel - Communication
06 Volksarmee - Stomp and Smoke
07 Synchropath - Nowhere Goer
08 MonsterGod - Jerusalem
09 Switchface - Another Day
10 Gorthaur - Spring
11 monoLight - Don't Mean Nothing (Cue Remix by Egoist)
12 Lily of the Valley - Into Your World

Ciekawostka: Składanki z cyklu "Sampler" to nie tylko muzyka, ale i warstwa wizualna. Do projektowania okładek używamy zdjęć z obszarów alternatywnego modellingu przedstawiające osoby z polskiej sceny, wykonane przez fotografów obracających się w kręgach Dark Independent. W ten sposób składanka zyskuje silniejsze powiązanie z naszą rodzimą sceną i pokazuje więcej fajnych rzeczy jakie się na niej dzieją.

Więcej informacji na temat wydawnictwa można znaleźć w tym artykule.
------------------------------------------------
www.facebook.com/halotan
Korowiov

Author: Korowiov

PM E-mail Www