Castle Party - Dni tematyczne na CPWriten at: 2013-07-27 11:03:32
Tak wspominam sobie sobotę z CP ostatniego, która mnie zachwyciła najbardziej i się zastanawiam, czy nie byłoby sensowne zrobić podział (acz z grubsza) wg rodzajów muzyki.
Np. w piątek bardziej metalowo, sobota bardziej gotycka, niedziela załóżmy elektro/industrial itd
Bo np. na ostatnim CP jakby w sobotę zamiast metalowego Sirraha zagrał jakiś pięknie smęcący mroczny zespół (Deine Lakaien czy nawet polski Closterkeller), a na koniec Lacrimosa (a Corvus w piątek), to byłoby dla mnie idealnie.
A tak miałem lekki zgrzyt w postaci Sirraha, Corvus po Anneke też jakoś do końca nie pasował.

Co o tym szanowni organizatorzy i forumowicze sądzą?

P.S. Oczywiście nie musiałoby to być ściśle podzielone, ale mniej więcej tak by zespołu pasowały do klimatu danego dnia.

------------------------------------------------
tecumseh

Author: tecumseh

PM E-mail
Writen at: 2013-07-27 12:24:48
Nie przejdzie chociażby ze względów ekonomicznych. Ludzie, których interesuje taki a nie inny rodzaj muzyki kupowaliby bilety jednodniowe zamiast karnetów, a to znacznie obniżyłoby wpływy do kasy. ;)
------------------------------------------------
Love is the law, love under will.
nethevere

Author: nethevere

PM E-mail Www
Writen at: 2013-07-27 13:00:38
Sorry za kontrowanie pomysłu, ale głosuję zdecydowanie za przeplatanką, jak teraz. Chcę mieć coś ciekawego każdego dnia, kiedyś trzeba sobie robić przerwę i "niepasujące" zespoły bardzo się do tego przydają.

Jeśli mogę zaproponować coś kompromisowego, to sety tematyczne (powiedzmy do 3 koncertów) i w tym samym czasie coś z innego stylu na drugiej scenie.
------------------------------------------------
pozdrowionka
pinkdotR
pinkdotR

Author: pinkdotR

PM E-mail